Vyhľadávanie v blogu

V tejto časti blogu nájdete moje "blogovanie" na rôzne témy. Niektoré články sú celkom starého dáta (aj 10 rokov), ale vzhľadom k tomu, že možno stále majú čo povedať tak som ich tu zverejnila. 
Samozrejme, budú pribúdať aj nové príspevky. Verím, že v nich nájdete inšpiráciu k tomu, ako si tvoriť vlastnú realitu. 


Transformovaná covidom

Čo ak by sme na súčasné dianie pozerali trocha inak? Ak by sme ochorenie mohli vnímať aj hlbšie než len po fyzické telo? O tom som napísala vlastnú - doslova intímnu spoveď...

Čítajte viac
Domáci mňam likér (vraj proti chrípke)

Jesenné obdobie je často spájané s chrípkou či nachladením. Čo tak spraviť si ako prevenciu niečo mňam, niečo čo má vcelku dobré grády? Tento likér robievam už dlhší čas a zatiaľ sa nikto nesťažoval...

Čítajte viac
Nechty

Nechty nás sprevádzajú celý život a starostlivosť o ne nie je len doménou žien. Aj páni majú radi krásne a zdravé nechty. Nechty podľa múdrych kníh majú ochrannú funkciu.

Čítajte viac
Keď prsia plačú

O krásnom dekolte, alebo o pekných prsiach sa nielen dobre hovorí, ale aj krásne na ne pozerá. Muži v tomto smere nemusia byť smutní alebo nedajbože ukrátení, pretože ich hruď je pre ženy rovnako príťažlivá ako tá naša pre mužské oko.

Čítajte viac
Kŕčové žily

Varixy ktoré sa vyskytujú na našich nohách u zvierat nenájdete, sú typické pre človeka, pretože žijeme ako žijeme a často sedíme či naopak stojíme.

Čítajte viac
Kilo sem - kilo tam

Máme tu leto, sezónu dovoleniek a plaviek. Možno mnohí z vás už riešite takzvané "plavkové" diéty, aby telo vyzeralo ako lusk.

Čítajte viac
Herpes

Kto z nás by nepoznal herpes. Horúčkovitý pľuzgierik ktorý je spôsobený vírusom HSV.

Čítajte viac