Kvantové pole srdca

Kvantové pole je niečo čo nás obklopuje, môžete si ho predstaviť ako len chcete. Neviditeľný plášť z ktorého je všetko stvorené a preto sme akýmsi zvláštnym spôsobom všetci prepojení, preto môže fungovať kolektívne vedomie (podvedomie). Môžete to brať ako lúče slnka, ktoré v svetle všetko spájajú, prípadne si nemusíte predstavovať nič. Jednoducho je tu nejaká kvantová fyzika, kvantová mechanika, veci, ktoré fungujú, sú vedecky dokázané, jestvujú, ale ani vedci to ešte nevedia exaktne a uspokojivo vysvetliť. Pre samotné kvantovanie nazvime to bežného človeka to vlastne ani nie je potrebné plne chápať. Jediné, čo je dobré mať na zreteli je to, že to AKCEPTUJEME.

Kvantové pole by sme mali brať ako súčasť nášho života, ako vzduch ktorý dýchame a nevidíme, ale napriek tomu vieme, že je, lebo bez neho by sme neprežili. Akceptujeme stromy ktoré nevidíme, ale vieme, že niekde sú, akceptujeme energie, akékoľvek... Nejde o to, aby ste VERILI a hľadali a skúmali kde a ako kvantové pole funguje. Nepodstatný detail, ktorý vás zbytočne brzdí. Kvantum je INTELIGENCIA, ktorú my svojim obmedzeným ľudským rozumom nepochopíme. Nemôžeme, lebo rozum to skrátka nedá. Ale vieme ho vnímať srdcom. Vieme ho prežívať emóciami, vieme pozorovať SEBA. 

Inteligencia kvanta reaguje práve na náš momentálny duševný stav, na emočnú vyrovnanosť. Ak ste nahnevaní, v podstate "kvantujete" - tvoríte si svoju realitu - ale na základe toho, čo vysielate. Energia je vždy energiou a preto je na nás akú energiu vlastne vysielame a čo si k sebe priťahujeme. Ak ste v poli srdca, tak vyžarujete nádhernú energiu lásky. Pri hneve, zlosti, agresii v poli srdca nie sme - ale vyžarovať vyžarujeme. Energiu nabitú strachom.... To je veľmi dôležitý fakt na ktorý som došla. Lebo kvantovanie sa rovná pozornosť. Čomu ju venujeme, to zhmotňujeme. 


Je rozdiel keď ste v spoločnosti ľudí, kde sa kvantuje. Tam je tak krásna energia, že stačí ukázať prstom a veci sa dejú, ľudia padajú a podobne. Lenže keď ste s kvantom sami, keď pracujete len so svojim vlastným poľom, tá sila nie je taká veľká, intenzita je menšia, slabšia, ale postupom času to viete vypracovať. Viete sa s tým hrať. Kvantové pole je nekonečné množstvo možností, realít, ktoré nedokážeme pochopiť, nieto ešte prijať. Kvantovanie nie je dogma, je to hranie sa s tvorením inej reality.


Do svojho poľa srdca sa viete dostať akokoľvek. Výťahom, schodmi, zavretím očí a spomienkou na niečo krásne. Mám skúsenosť s človekom, ktorý s kvantom pracoval, ale mal v práci veľa problémov, pociťoval nervozitu, podráždenie, skoro až agresiu. Nevedel sa dostať do svojho vlastného poľa srdca. Tak sme skúsili pole otvoriť. Narazila som na tvrdý blok. Evidentne sám seba vyblokoval a aj sám mi potvrdil, že to cíti. Podarilo sa to. Pole sme otvorili, blok sme dali preč a zmena? Trvalo to nejaký ten čas, ale nakoniec sa to zlepšilo. Aj vnútorná harmónia a pohľad na svet sa zmenili. Práca ho už tak nevytáča, našiel si svoj zmysel života a je so sebou spokojný. A o to ide. Byť vyrovnaný. Spokojný sám so sebou. Teraz - po rokoch možno už s kvantovaním tak vedome nepracuje, ale pochopil, že bývalá práca mu mnoho nedala a tak je teraz v inej, kde je spokojný a šťastný a hlavne ju robí s láskou, čo je potom naozaj cítiť. Inými slovami, niekedy tvorba vlastnej reality - kvantovanie - vás zavedie úplne inam než ste pôvodne očakávali. 

Kvantum s nami hovorí inteligentným jazykom. Jazykom založeným na bezpodmienečnej láske, jazykom bez očakávania a vedomej manipulácie ako by to malo byť. Najkrajšie a najúčinnejšie a najrýchlejšie kvantovanie a tým pádom aj tvorba vlastnej reality je práve v poli srdca, s láskou, dôverou, prijatím a bez postranných - aj keď nevedomých - myšlienok.  

Do skvantovania priatelia....

S láskou a svetlom

E-book ZDARMA

Každý sme raz v niečom začínali. Každý z nás máme nejaké vedomosti, v niečom sa zlepšujeme, v inom sa učíme a na iné si spomenieme. A takýto je aj tento e-book, ktorý som si pre vás pripravila. Nájdete v ňom v jednoduchej a skrátenej forme to najpodstatnejšie - čím začať, na čo sa sústrediť a aké sú tri prvé kroky k tomu, aby ste mohli začať tvoriť vlastnú realitu. Nie, žeby ste si ju teraz netvorili.... Tvoríte ju každým jedným dňom, aj tým, že čítate tieto riadky. Za to vám ďakujem. Tento cca 11 stranový dokument je určený možno práve tým, ktorí stoja na začiatku svojej cesty za poznaním kvantového sveta, ale aj pre tých skúsenejších. Vždy je totiž možnosť, že pri čítaní zažijete AHA moment, pocit pochopenia, spomienku na nejakú techniku alebo si potvrdíte, že to čo robíte, to, čo zažívate má zmysel. A to je niekedy viac ako všetky nové múdrosti sveta. 
Ak teda máte záujem o môj e-book, ktorý ponúkam zdarma - nech sa páči... Pokojne si ho stiahnite vyplnením formulára. Nezabudnite potom na emailovú schránku, aby sa náhodou link na stiahnutie nestratil v spame...