Čo o mne vieš

"Ak chceš vidieť anjela, nemusíš ísť nutne do neba."  
                                                                                           (Pavlína)
Kedysi dávno som si myslela, že ak chcem vidieť anjela, do toho neba ísť treba. Moja cesta viedla naozaj rôznymi smermi a nebola jednoduchá.
Každý máme ten svoj príbeh.

Ten môj sa odvíjal postupne, od logiky, rozumu, cez pochybnosti a hľadanie čohosi, čo som nevedela ani pomenovať. Nakoniec som zistila, že celá spiritualita je nádherná a že veci medzi nebom a zemou sú síce tajomné, ale nie preto, lebo sú nadprirodzené. Je to v podstate len zatiaľ nepochopená fyzika. Je to niečo, čo sa dá vypočítať matematickými vzorcami, dokázať pokusmi v laboratóriách, ale... Ak aj je niečo dokázané, nemusí to byť aj pochopené. Koniec koncov, najlepším prístrojom je aj tak naše srdce. Stred celého vesmíru.

Tak kto som a čomu sa venujem?

Som obyčajná žena, ktorá v istom období života zahodila strach, predsudky, pozrela sa do neba a začala hľadať anjelov. Cesta do neba ale nevedie smerom nahor. Vedie smerom k sebe. Kým som túto pravdu pochopila, prešla som si zaujímavou a občas aj tŕnistou cestou. Stála však za to. Naučila som sa o sebe veľmi veľa a teším sa na ďalšie poznatky, pretože človek je tvor neustále sa rozvíjajúci.

Milujem prírodu, zvieratá, zbožňujem harmóniu v každom smere. Len dosiahnuť ju je ľahšie navonok ako vo vnútri. Je jednoduchšie usporiadať esteticky nábytok ako docieliť harmóniu v sebe. Vyštudovala som vysokú školu, kde som si uvedomila, že psychológia je môjmu srdcu blízka. Našla som prepojenie medzi klasikou a duchovnom, našla som svoj vlastný holistický prístup k duši človeka. Moja práca začala na samej sebe a som vdačná za všetky skúsenosti. Mám rada všetko kokosové, môjmu srdcu je blízka rôznožánrová hudba (okrem tej uvrešťanej, ktorú podľa môjho názoru zaspievajú všetci hysterici a bez nároku na honorár), zbožňujem teplo ale aj trblietavú zasneženú krajinu. Mám rada humor, dokážem si vystreliť aj sama zo seba a pyšnou princeznou som nikdy nebola. Neznášam ak niekto ubližuje deťom, seniorom a zvieratám. Vtedy sa mením na dračicu. Odmietam sa nechať "gumovať" mainstreamom, zvlášť keď je to prúd nekončiacej blbosti v snahe urobiť blbcov z nás. Čo je v súčastnosti väčšina médií a politických trolov. Odmietam sa zúčastňovať novodobého "honu na extrémistov", lebo extrém je len v hlavách vládnych KAZISVETOV a extrémisti sú tí, čo najviac o tom kričia. Mám vlastný názor a som s ním spokojná. Dokážem ho zmeniť ak sa dozviem nové fakty alebo vysvetlenia, viem si uznať vlastné chyby ale nerada ich robím. Hoci bez nich to nejde. A ako som zistila, je to vlastne môj dar... Paradoxne.

Vyštudovala som 1. Karmalogickú školu v Prahe u Hannah Nesvadby, zakladateľky karmalógie. Hannah ma dokázala naučiť to, čo som nevedela pochopiť a za tie vedomosti ďakujem. Ďakujem za to, že som mohla odkryť a stále odkrývam tajomstvá čísel. Štúdium tohto nádherného oboru ma zavialo k astrológii a to je štúdium na celý život. Študujem z kurzov českého astrológa p. Baudyša, p. Habra a vlastným štúdiom pomocou odbornej literatúry od mnohých uznávaných domácich a zahrančných astrológov. Momentálne sa venujem hlavne hľadaniu životných vzorcov, ktoré človeku bránia žiť svoj život podľa svojich predstáv. Niektoré poznatky skrátka dostanete do daru priamo od Univerza.

Synchronicita ma doviedla ku "kvantovaniu", ktoré som si prešla na seminároch u Kristiána Bena. Za to, že som pochopila akými tvorcami sme my sami mu dodnes ďakujem a som šťastná, že vďaka tomu som mala možnosť spoznať množstvo skvelých ľudí. Ak si toto niekedy Kristián prečíta - odkazujem - "Kristián, si skvelý človek a ďakujem za všetko. Naštartoval si ma tam, kam som ísť chcela, len mi chýbali smerové tabule, ktoré som od Teba dostala.... Do skvantovania a nech žijú všetky zóny nadšenia."

Aby toho nebolo málo, v spojení psychológie, práce s energiami a očiste svojho vnútra som objavila EFT terapie, na koré nedám dopustiť. Od klientky som prešla k žiačke a moje učenie pod vedením terapeutky Lady Pospíšilovej bolo skvelé. Báječné natoľko, že v súčasnosti robím terapie aj jej, lebo ako sama povedala, u mňa je to "luxusné". Hlavne preto, lebo my dve sme si naozaj "sadli" a dnes sme už nielen výborné priateľky, ale aj kolegyne a terapeutky jedna pre druhú.

Absolvovala som kurz ako pomôcť sebe a iným u Martiny Jelínkovej, ktorú poznáte ako Tina energy.

Vyštudovala som HUMAN DESIGN u Jakuba Střítezského v Prahe a je to niečo, čo nám pomôže účinne odhaliť to, či ideme v súlade so svojim designom, v súlade s vlastnou a prirodzenou autoritou alebo naopak žijeme život niekoho úplne iného. Tu by som zrejme chcela zakotviť v tom mori všetkých informácií a štúdií ktoré mám za sebou. Je to akoby posledný semester môjho poznávania na akademickej pôde a potom už ostane len realita vyzbrojená všetkými skúsenosťami, teóriou a empirickým skúmaním.

Aby som to teda nejako zhrnula. Ak môžem, pomôžem. Pomôcť sa dá len tým, ktorí sú ochotní pre to aj niečo sami urobiť. Naučila som sa, že napriek všetkému čím som "obdarená", nejde pomôcť vždy a všade. Napriek tomu som vďačná za to, že som mohla pomôcť mnohým úžasným dušičkám.

Venujem sa tvorbe vedomej reality (čo znamená cestu do vlastného vnútra). Inými slovami, v súčasnosti som si nechala len konzultácie zamerané na spoznávanie samého seba. Sú to analýzy toho kto ste, aké máte talenty, dary a kde to môže škrípať. Využívam k tomu karmalógiu, numerológiu, astrológiu a Human design.

Čo je koníček a z čoho ešte dokážem čerpať.

Ťahám karty, milovaný TAROT ale aj anjelské karty, občas kyvadlujem a občas využívam aj techniku intuitívneho kreslenia. Nesmierne ma baví kresliť mandalky, pretože posvätná geometria je súčasťou každej jednej bunky tohto Univerza... Tak prečo si ju nezhmotniť? Milujem kamienky a viem, že aj polodrahokami majú svoju dušu. Alebo ducha ak chcete. No a k tým duchom - občas zavíta aj to. Ich energia je pre mňa zatiaľ pocitom, ktorý cítim na vlastnom chrbte a pleciach. Budúcnosť mám vraj ale inú, len to chce čas a tak si na ňu počkám.

Som vďačná tomuto životu za všetko čo mi bolo dané. Za Saturňácku cestu, za cestu k sebe samej a za všetkých anjelov, ktorých som stretla buď v 3D realite alebo v realite kvantovej. Kľúčom k sebe je otvoriť si svoje srdce a potom sa naša myseľ otvorí úplne iným možnostiam...

Možno raz sa na tej ceste stretneme.

S láskou a svetlom
Pavlína
konzultantka vedomej tvorby reality

Prehľad môjho štúdia a zamerania:

 • 2015 - Matrix energie, Kristián Beňo, Košice
 • 2015 - 1. karmalogická škola, Hanah Nesvadba, Praha
 • 2016 - Matrix energie, Kristián Beňo, Poprad
 • 2016 - K.O.T.A.M, Kristián Beňo, Piešťany
 • 2016 - EFT - Lada Pospíšilová
 • 2016-2017 - Astrológia, Antonín Baudyš - online
 • 2017 - Astrológia - Ondřej Habr - online
 • 2018 - Práca s čakrami a energiami - Martina Jelínková, Bratislava
 • 2019 - Pravda v nás, Human design - Jakub Střítezský,  Praha
 • 2019 - RAVE ABC, Human design - Jakub  Střítezský,Praha
 • 2019 - RAVE kartografie, Human design - Jakub Střítezský, Praha
 • 2019 - mini kurz aromaterapie - online
 • 2020 - Energetická medicína - Alberto Villoldo - online (šamanské techniky) 
 • 2020 - Biológia viery - Bruce Lipton - online
 • 2020/2021 -  Poznaj silu svojej mysle - Joe Dispenza - online
 • 2021 - Predurčenie rásť - Gregg Braden - online
 • 2023 - Access Bars, Prešov