Pochopila som

Mám pocit, akoby som kráčala presne tam, kam mám. Akoby osud mal vlastné prostriedky k tomu, aby som vnímala navigáciu vlastnej energie a došla do cieľa, ktorý v danom čase a mieste je pre mňa prospešným.

Skoro celý život som hľadala odpovede na otázku KTO SOM. Postupne som nachádzala fragmenty samej seba. Vnímala som sa cez energie, numerológiu, astrológiu až som sa nakoniec dopracovala k Human designu. Neviem, či je to koniec môjho hľadania alebo príde ešte niečo iné, ale tu a teraz CÍTIM, že som konečne objavila čerešničku na torte.


Cesta k šťastiu vedie cez pochopenie. 
Našla som domov uprostred seba. Našla som pokoj v chaose. Našla som korene. Našla som vysvetlenie, našla som pochopenie. A to je pre mňa svätým grálom.

Pavlína

Štúdiom a prácou s Human designom som pochopila, že to, čo sa na mne pokúšali zmeniť je pre mňa naopak podstatné. Že som taká aká som a snažiť sa byť iná preto, lebo to ostatní nechápu nemá zmysel. To je ich neznalosť, nie moja chyba. Našla som pravdu v sebe a už viem, o čo sa môžem opierať. Učím sa počúvať vlastné telo, dôležité nuansy vlastnej energie a načúvam vnútornej autorite. Tej jedinej, ktorá je pre mňa hodnotná a zmysluplná.

Čo je to human design

Human design je systém, vďaka ktorému objavíte vlastný "hlas pravdy". Inými slovami, je to akási mapa vášho života, v ktorej je zapísané aké sú vaše nadania, talenty, kde ste najviac zraniteľní k podmienenosti.

Zistíte, akými "okuliarmi" vnímate svet, spôsob rozhodovania. Ak dokážete načúvať vašej autorite, ak máte chuť objavovať seba a byť sám sebou, potom je tento systém osobnej analýzy tým pravým.

Je to spôsob ako nájsť sám seba. Ako je pre vás správne sa rozhodovať a tak si uľahčovať život.

Vychádza z astrológie - konkrétne z postavenia planét, ale astrológiou nie je. Na rozdiel od astrológie, kde sa dá viac menej pracovať aspoň so systémom planét, ak nepoznáte presný dátum vlastného narodenia, hoci osobne to považujem len za polovičaté poznanie, pretože v tom chýba systém domov, v Human designe to bez presného času nepôjde.

Mapa Human designu

Ak pracujete s HD, pracujete presne s takouto mapou. Z nej sa dá vyčítať, aká ste autorita, akým spôsobom je pre vás najprirodzenejšie reagovať, konať, o čo sa môžete oprieť, aké máte dary, nadania, či ste viac emocionálna bytosť, alebo intuitívna, či máte ľudí informovať alebo skôr čakať na vlastnú reakciu, kde sa snažíte žiť svoj život na základe podmienenosti a aká je vaša kvantová inteligencia. Vidíte v nej ako tečie energia, akým spôsobom vás to "núti" konať tak alebo onak.

Ahojte, som MG 3/5 s EA

Nuž, takto nejako to vyzerá v našej komunite Human designu. Naše predstavovanie musí pre nezainteresovaných vyznievať akoby sme ušli z cvokhauzu alebo pracovali pre nejakú tajnú spoločnosť s utajením najvyššieho stupňa.

V skutočnosti je to celkom obyčajné a hlavne prístupné pre širokú verejnosť. V preklade to znamená, že som manifestujúci generátor s profilom 3/5 a emocionálnou autoritou. Už len tieto vedomosti o vás prezradia celkom zaujímavé fakty. Chcete vedieť čo ste? Nič jednoduchšie nie je. Stačí kliknúť na jedno z tlačidiel nižšie , vyplniť a hotovo. Dávam pre istotu dva linky, uvidíte, na ktorom to pre vás bude konformnejšie. 

Ako to celé začalo

Moja výborná kamarátka, kolegyňa Ladka Pospíšilová mi nejaký čas rozprávala o tom, ako ide študovať zaujímavý systém, ktorý ide skutočne hlboko čo sa týka osobného poznania. V počiatkoch jej nadšenia som to brala len ako informáciu ale nič viac. Postupom času som sa ale o to jej štúdium začala viac zaujímať a bolo to. Akonáhle som k tomu "pričuchla", mala som JASNO. Vtedy som ešte netušila, aké jasno... Ladka bola poslom k tomu, aby som vstúpila na cestu k vlastným zmenám, ktoré sa začínajú prejavovať a som z nich celkom nadšená.

Gól nastal, keď som bola na čítanie z Akáše a celé sa to nejak "vyfarbilo" tým, že moji duchovní sprievodcovia mi celé čítanie vykladali o Human designe a o tom, že toto je tá cesta ktorou sa mám uberať, pretože tam nájdem to, čo v hĺbke srdca hľadám a potrebujem. Mali pravdu, akoby aj nie... Sú to duchovní mudrci.

Moja cesta za hlbokým poznaním začala. Ako bonus vnímam to, že rozumiem numerológii a astrológii, takže HD má v tomto kontexte inú príchuť a informácie, ako keby som poznala len jeden zo systémov.

Čo mi to dalo? 

Poznanie, že som sa vnímala celý život správne. Akurát som to nevedela uchopiť a častokrát som sa nechala vtlačiť do rozhodovania ktoré pre mňa nebolo v súlade s mojou vnútornou autoritou. Dalo mi pochopenie, že som normálna a nepotrebujem sa meniť, že sa akurát potrebujem doladiť na vnútorné frekvencie, vnímať to, čo hovorí moje telo a nie myseľ. Že to, ako myslíme je jedna vec, ale rozhodovanie založené na mentálnej inteligencii nám vo vnútornej pohode nepomôže. Zistila som, kde som mala podmienenosti a uvedomila som si, koľko tvrdej práce som na sebe "spáchala" v tom najlepšom slova zmysle. Jednoducho som intuitívne a emočne cítila, že potrebujem veci meniť, chápať a vnímať. A všetka tá terapeutická a kvantová práca ma viedla k tomu, aby som objavila Human design, kde som dostala ten rukolapný dôkaz o tom, že idem správnou cestou. Že moje vnímanie je v poriadku, spätne som pochopila moje mnohé konanie, správanie a ďakujem za to, že som mala tú skúsenosť ale hlavne že už je za mnou. Objavila som svoje barličky, istoty, ktoré mám a ktoré sú prirodzené pre mňa. Zistila som aké sú individuálne a odlišné nastavenia energetického systému u ďalších ľudí. Verte, že okamžite som všetky svoje študijné informácie pretavovala do praxe a načítavam mapy každého z mojej rodiny a rovnako aj mojich klientov, ktorí už mali tú česť sa ku mne objednať v čase štúdia. A každý ďalší klient to bude mať viac a viac vyšperkované, pretože stále sa učím nové a nové informácie, ktoré sú syntézou všetkého toho čo už viem. Z rôznych oborov.  

Human design mi dal konečné pochopenie vlastného energetického systému. Hĺbku mojich talentov a darov ako aj poznanie, kade cesta nevedie a čo stojí za zamyslenie aby som to robila inak a čo naopak stojí za to aby som to ustála a nenechala sa manipulovať do situácii, ktoré mi nepatria. Naučil ma, že osvietené sebectvo by pre mňa malo byť dôležitým prvkom, aby som sa nenechala "zožrať" - pretože každý chce LEN RADU... Lenže moja rada má hodnotu. Naučila som sa vážiť si samu seba, vážiť si svoju prácu a naučila som sa oceniť sa. Pochopila som, prečo je niekto makový a iný orechový, prečo niekto má radšej informovať a iný čakať na svoju životnú silu. Znie to veľmi jednoducho a ono to jednouché je. Akurát je to náročné začleniť do svojho života cez tie pravé autority a nie cez myšlienky, rozum a spoločenské pravidlá, ktoré nám bránia vnímať svoju životnú energiu.

Ďakujem za to, že náhody neexistujú. Ďakujem za to, že som dokázala ustáť rôzne búrky vlastnej energie a našla cestu pomocou intuície tam, kam vlastne smeruje aj môj Chiron.

Učiť sa, učiť sa a učiť sa...

Human design som študovala u Jakuba Střitezského v Prahe. Boli to skutočne krásne prežité mesiace. Všeobecné štúdium trvalo v podstate rok a prinieslo mi okrem iného aj zaujímavé výlety do Prahy. 

Moje štúdium
  • Pravda v nás - 2019
  • Rave ABC - 2019
  • Rave kartografia - 2019