Aký je náš vzťah podľa čísel

s trochou nadsázky

O tom, že každý z nás túži po pravom partnerovi písať netreba. Chceme to každý či si to už priznáme alebo nie. Problém je, že neexistuje nič, čo by nám presne ukázalo - tento je mojím princom na bielom koni/táto je kráľovnou môjho života.

Existujú však rôzne techniky, ktoré aspoň málinko dokážu načrtnúť, ako to medzi partnermi je, prípadne bude časom vyzerať. Som toho názoru a preto na to dávam veľký dôraz, že nech už použijete akúkoľvek možnosť - od astrológie, karmalógie, kariet a tak podobne, VŽDY JE TO O VÁS a o tom, ako na vzťahu dokážete SPOLOČNE PRACOVAŤ.

Ponúkam vám systém založený na sčítavaní životných čísel partnerov. Je to starý systém a ja som ho doplnila svojimi poznatkami z numerológie, astrológie a tarotu.

Ďalším upozornením je, aby ste tento systém nebrali ako DOGMU pri posudzovaní svojich milovaných. Berte to ako VODÍTKO, ktoré vám môže pomôcť uvedomiť si, na čom vo vzťahu je potrebné popracovať a čomu sa naopak vyhnúť. Text, ktorý som pre vás pripravila berte s nadhľadom a otvorenou mysľou. Dajte na svoje srdce, intuíciu a z uvedeného si vezmite to, čo potrebujete. Text je stručnejší, aby som vás nenudila dlhými litániami.

Pripravila som ho pre vás s láskou, intuíciou a všetkým dostupnými vedomosťami, ktoré som doteraz získala či už štúdiom alebo praxou. Ďakujem anjelom, ktorí viedli moje prsty a "našepkávali" mi správne slovné spojenia, nechali ma, aby som precítila energiu čísel. Ďakujem moji Krídlatí.

Ako na to.

Vypočítať svoje životné číslo už viete. Teraz ho vypočítajte u svojho partnera, partnerky. A potom ich jednoducho spočítajte. Existuje viacero systémov ako ich spočítať, sama využívam niekoľko v závislosti od toho, s čím konkrétne pracujem. Pre účel tohto článku som vybrala najjednoduchšie spočítavanie.

Uvedieme si príklad.

Partner narodený 15. 6. 1984. Partnerka narodená 6. 7. 1989.

Životné číslo partnera: 1+5+6+1+9+8+4= 34/7

Životné číslo partnerky: 6+7+1+9+8+9= 40/4

Súčet životných čísel: 7+4= 11 (za iných okolností by to bola dvojka)

Výsledkom je teda číslo 11, ktoré sa podľa chaldejskej numerológie nesčítava, rovnako ako aj číslo 22.

Pri inom výsledku ako je teraz by sme dvojciferné číslo sčítali. Ak by vyšiel výsledok napríklad 18, váš vzťah je pod vibráciou čísla 9 (1+8=9).

Pri celkovom rozbore by sme sa sústredili aj na to s akou vibráciou prichádza ktorý partner, teda muž so sedmičkou a žena so štvorkou. V článku sa ale venujem len celkovej charakteristike súčtovej vibrácie.

Teraz už neostáva nič iné len si začať spočítavať dátumy a s humorom sa pozrieť na to, čo ste podľa čísel dokopy vytvorili.

Upozornenie:

Tento text je mojim duševným vlastníctvom a preto jeho kopírovanie je možné jedine s uvedením zdroja. 

Jednotke vládne Slnko a to dodáva vzťahu istú slnečnosť, žiarivosť, spoločenskosť. Partneri vo vzťahu prežívajú zábavu, energiu, nevyhnú sa ani istej dávke dramatizácie. Vzťah srší novými výzvami, behom po lúke kvetov niekam do neznáma, akoby celý svet patril im a už len si vybrať, kam pôjdu. Tu môže nastať problém, pretože každý jeden z partnerov by si rád zachoval svoju dávku slobody a v rukách držal opraty spoločného voza. Byť len spolujazdcom sa nepáči ani jednému z nich. Preto môžu nastať dosť ostré boje o výslnie, vedúce postavenie, kto bude hlavou a kto zbytkom tela.

Ak chcete v tejto vibrácii zažívať viac tú slnečnosť, je potrebné pracovať na egu, nepúšťať sa do nezdravých bojov a hádok, ktoré zaručene prídu. Trecie plochy v tomto prípade sú časté a nevyhnete sa im. Uvedomiť si, že každý jeden ste originálny a tým pádom rovnako dôležitý. Naučiť sa to akceptovať. V opačnom prípade to bude súboj titanov.

Som presvedčená, že výzvou tohto spojenia je to, aby sa partneri naučili využiť potenciál svoj a potenciál toho druhého k zdravému osobnému rastu. Zrkadlia si svoje nedostatky rovnako ako aj nadania. Vďaka tomu vzťahu môžete sami o sebe zistiť, kam vlastne chcete ísť a čo nechcete. Môže vám to otvoriť dvere k vzťahu novému, do ktorého vstúpite silnejší a s väčším pochopením. V opačnom prípade si podobné "vojny" budete musieť pretrieť nanovo s niekým ďalším.

V prípade, že sa vám podarí ustáť silnú jednotku v súčasnom vzťahu, ak obaja dokážete na sebe a spoločnej interakcii popracovať, môže to byť celkom zaujímavý vzťah plný výziev, zaujímavých začiatkov, udobrovania a srdečnej lásky.

Dvojke vládne Luna a tá vzťahu prepožičiava tajomnosť, citlivosť, intuíciu ale aj neskutočne silné ružové okuliare, najlepšie privarené. Vo vzťahu cítiť romantiku, pochopenie jeden druhého, súlad, harmóniu. Dvojka je partnerská a svojim spôsobom praje celkom peknému a nežnému vzťahu. V závislosti od toho, s akými číslami prišli do tejto vibrácie partneri, ide o príjemné duševné prepojenie a chápanie. Zdieľanie toho čo cítia je pre nich prirodzené, vedia sa podporiť, dohodnúť, nájsť kompromisy.

Problém nastáva, keď vzťah upadne do presvedčenia, že na ňom už nič netreba meniť a všetko je dokonalé. Pasivita mu škodí, hrozí nuda a syndróm vyhorenia. Niekedy príde prebudenie a vo svetle sa vzťah začne javiť inak ako v striebristých lúčoch romantického Mesiaca. Rovnako by som bola opatrná pri závislostiach na tom druhom. Uvedomte si, že partner nie je kyslík bez ktorého nedokážete žiť. Prílišná pripútanosť a nadmerná starostlivosť môže v druhom vyvolať pocit olovenej gule na nohe.

Inak je to celkom pekný a príjemný vzťah, ktorý vás naučí harmónii, porozumeniu, kompromisom a vyjadrovaním svojich pocitov.

Trojke vládne Jupiter. Prináša do vzťahu svojské šťastie, optimizmus ale aj zveličovanie. Inými slovami, ak budete mať vzájomný problém, tak z neho dokážete spraviť nadrozmerný náklad a ak budete partnerovi vyznávať lásku, tiež to môže byť zaujímavé divadlo plné vzletných vyjadrení. Vzťah samotný je o originalite, vzájomnom učení, humore, umeleckom vyjadrení. Dokážete spolu tvoriť, vymýšľať, byť činorodý a vykonávať spoločné aktivity. Trojka dodáva vzťahu sviežosť, dynamickosť, spoločenskosť, zábavu, istým spôsobom či už otvorene alebo skryto, bude sa vám páčiť, že je to iné. Vaše.

Myslím, že ak do vzťahu neprídu dvaja introverti, tak o hovorenie núdza nebude. Dokážete spolu komunikovať, vysvetľovať, obhajovať svoje názory, prípadne názory toho druhého.

Ako poučenie chápem práve vzájomné učenie, možno cestovanie, pochopenie, že aj v komunikácii je dôležitá diplomacia, takt, citlivosť a že nie každý vtip môže byť druhou stranou chápaný ako neskutočne vtipný. Dáva možnosť vlastného vyjadrenia sa, presadenia. V tomto vzťahu by mali byť umelecké vlohy chápané a podporované. Závisí od iných faktorov, ktoré tu nebudem rozvíjať.

Čomu by som sa vyhla je tvrdohlavosť a prehnaná snaha byť iným. Trecie plochy vznikajú hlavne pri neústupnom trvaní na svojom názore a neochoty počúvať iných. Lebo nie vždy komunikácia znamená dialóg. Preto pozor na to, aby to nebol len monológ, prípadne dve súbežné ústne etudy.

Inak je to celkom solídny základ na to, aby ste si spolu mohli vybudovať vzťah založený na úcte, vzájomnej komunikácii a hore humoru. Spoločná domácnosť podľa môjho názoru bude vyzeraž celkom zaujímavo aj z pohľadu zariadenia či chodu každodenného života. Dáva základ na dobrý rast a rozvoj, istým spôsobom v tom cítiť energiu matky. Nie tej svokrinej, hoci aj to môže nastať, ale tej, ktorá je spojená s plodením, životom a starostlivosťou.

Štvorke vládne Urán. Nádherná energia voľnomyšlienkarstva ale aj prudkých zmien. Preto sa často môže stať, že jeden deň to bude tak a na druhý deň onak. Vzťah pod vplyvom štvorky býva tak trocha založený na tvrdej práci, budovaní si kariéry, zdolávaní prekážok, budovať a reorganizovať sa budú aj vzájomné interakcie a pohľady jedného na druhého. Na jednej strane sa stretne tvrdohlavosť a neústupnosť s pracovitosťou a šikovnosťou, na strane druhej z toho vzťahu bude sršať vášeň, sexualita a živočíšnosť.

Paradoxne to v tomto vzťahu môže z času na čas vyzerať ako keby išlo o voľný vzťah, no žiarlivosť a agresívnejšie správanie si nájde svoje miesto tiež.

Štvorka so sebou prináša lásku k prírode, zvieratám a má potrebu zabezpečiť sa. Charakteristické je preto aj zabezpečovanie rodiny do budúcnosti, hľadanie istoty, zameranosť na materiálne statky. Výraznou črtou bude zrejme stálosť, pevnosť, všetko, čo by malo mať dobré základy. Akoby inštinktívne partneri cítili, že keď si vzťah vybudujú na nestálych základoch, ťažké búrky, ktoré určite prídu, vzájomnú blízkosť môžu narušiť. V prípade závažných problémov môžu nastať dve možnosti. Buď rozchod príde rýchlo a bez zbytočných rečí alebo naopak, obaja partneri ustrnú vo vzťahu, ktorý nikam nevedie.

Úskalie vidím v tom, že časom môže prísť vyčerpanosť, jednotvárnosť, unudenosť, ktoré vzťahu nepomôžu. Pripravení by ste mali byť aj na to, že to nebude celkom jednoduchý a ľahký vzťah, môžu doň prísť blesky, ktoré zbúrajú vaše predstavy, ktoré ste mali o sebe, partnerovi alebo o vzťahu ako takom. Zas záleží na tom, ako obaja dokážete na vzťahu popracovať, pretože štvorková vibrácia dáva možnosť postaviť vzťah nanovo, ak opracujete staré. Inými slovami, zo starého často môže vyrásť aj niečo nové. Na tom by som stavala. Všetko sa dá vyriešiť, keď sa chce. A ak sa nechce.... Tam niet pomoci. Štvotka dáva stabilný základ na pevný vzťah a ponúka vibrácie na vzájomnú príťažlivosť, nádherné premilované noci a spája v oblastiach ako je športová aktivita, turizmus, starostlivosť o zvieratá, spoločné tance pri sviečkach a pár zlomených opätkov. Vyvarujte sa ale hádok v kuchyni, kde je dostatok nožov na hádzanie do terča.

Päťke vládne Merkúr a ak máte s partnerom práve túto vibráciu, vo vzťahu je cítiť dobrodružný duch, spoločenskosť, komunikácia, snaha o činorodosť a únik pred nudou. Určite v ňom zažijete zaujímavé veci, novinky. Ide o spojenie, ktoré je charakteristické optimizmom, radosťou zo života, jednotvárnosť vzťah ubíja. Akoby obaja partneri mali krídla a lietali, pociťovali spoločnú výzvu ktorú nasledujú. Merkúr ponúka všetky dary k tomu, aby človek zažil čo najviac. Je tam priestor na vzájomný rast a pohyb, je možné, že spolu budete častejšie cestovať, spoznáte nových zaujímavých ľudí, budete sa vzájomne podporovať na ceste za svojim snom. Určite sa nebudete nudiť a dokážete spolu vzájomne komunikovať. Je možné, že váš záujem sa bude točiť okolo filozofie, spirituality, duchovna a podobne.

Táto vibrácia dáva základ na vzťah, kde sa možno človek naučí mnoho o sebe, nazbiera informácie a rozšíri si svoj obzor, nájde spoločníka na debaty o čomkoľvek, zvlášť ak pôjde o témy, ktoré sú istým spôsobom odlišné od tých "bežných". Vo vzťahu je cítiť istá voľnosť, čo je na jednej strane výborné, na druhej však prílišná sloboda môže vyvolať pocit osamotenosti, možno odcudzenia. V tom prípade vzťah začne stagnovať a rozpadať sa. Aj tu je potrebné nájsť rovnováhu. Merkúr ale dáva aj opačnú príchuť a tou je povrchnosť, prudké zmeny, náladovosť.

Ak hľadáte vo vzťahu slobodu, voľnosť, komunikatívnosť, cestovanie, zábavu, táto vibrácia je výborná. Aj za ňou sú však úskalia, nepochopenie, unáhlenosť, ľahkomyseľnosť a prudké zmeny názorov. Ak dokážete zlúčiť lásku s voľnosťou a neisť do extrémov a netrvať na témach, ktoré partnera napriek všetkému nemusia práve v tejto chvíli zaujímať, bude to krásny vzťah plný dobrodružstva, zaujímavých tém a istým spôsobom to bude také duchovné spojenie duší.

Šestke vládne Venuša. Táto energia asi každému napovie, čo bude hlavnou témou vo vzťahu. Silná príťažlivosť, harmónia, vzťah k pekným veciam, útulné bývanie, zamilovanosť. Spojenie má v sebe akúsi mágiu, pocit, že si siahnete na hviezdy a čo chcete to sa splní. Prináša so sebou solídne zabezpečenie, kreativitu a tvorivosť. V tomto vzťahu ak budete robiť čokoľvek s láskou, prinesie to tvorivé výsledky. Akoby sa celý vesmír spojil a ukázal vám, ako chutí magická vášeň, príťažlivosť, túžba...

Celkom pekne sa to číta však? Keby to ale bolo len o tom, všetci by sme chceli partnerov, s ktorými tvoríme vibráciu šestky. Bohužiaľ, aj Venuša a číslo šesť majú svoje muchy a to poriadne. Keď už, tak nech to stojí za to. Toto spojenie so sebou prináša obrovský tlak, nie vždy je ho ľahké ustáť. Často sa vo vzťahu treba rozhodovať, voliť, vyberať si. Z času na čas bude cítiť obrovské TOTO JE MOJE. Bez ohľadu na to, či ide o nábytok alebo partnera. Láska je silná emócia a sprevádzajú ju aj tie menej príjemné ako žiarlivosť, výbušnosť, majetníckosť, nerozhodnosť, nevera, nadmerné zveličovanie.

Ak obaja partneri dokážu uniesť tento tlak a do vzťahu pôjdu s nasadením, naplno, pokúsia sa vyhnúť extrémom a nájdu aspoň približný stred, tak je to naozaj základ, na ktorom vybudujete harmonickú lásku plnú pochopenia, diplomacie, vášne a motýlikov v brušku.

Čomu by ste sa vyhnúť mali určite je tendencia vynucovať si svoje za každých okolností a nepoužívať metódu cukru a biča. Ďalej si je potrebné uvedomiť, že asi v žiadnom inom spojení nie je tak závažné rozhodovanie a voľba ako práve tu. Preto buďte rozvážni a vyvarujte sa unáhlených výrokov - buď alebo.

Sedmičke vládne Neptún a to je panečku iná energia. Predstavte si boha Neptúna, ako majestátne vystupuje z mora a v ruke drží obrovské vidly. Pôsobivé. No a takto nejako by mohol vyzerať tento vzťah. Na jednej strane nádherne hrozivo, jedna aj druhá vibrácia priťahujú "pekné" problémy, nehody, nedorozumenia, preto si odsledujte, ako je to v tom vašom vzťahu. Chápete jeden druhého? Rozumiete o čom hovorí? Dáva vám to zmysel? Napriek tomu je tam taká tá nežná energia duchovna, citlivosti, pocitu, že sa o toho druhého treba postarať alebo naopak, že vy ste ten, vy ste tá, ktorý je stratený a potrebuje nájsť maják v rozbúrenom mori citov a emócii.

Sedmičkový vzťah nepatrí k tým jednoduchším, hoci žiaden nie je. Ale tento ak sa neuchopí správne z oboch strán, stojí celkom dosť úsilia. Nikdy si nemôžete byť istí, kedy sa vám ilúzie nezrútia z ničoho nič niekam do prachu. Ak ste si nasadili ružové okuliare, časom zistíte, že sú vždy tak nejak divne zahmlené, menia svet a vy vidíte veci inak než naozaj sú. Je to ako keď sa pozeráte do vody a všetko pod hladinou vyzerá úplne inak, tak tajomne, väčšie alebo menšie, divne ohnuté ako keď to z vody vyberiete. Potom to stráca na príťažlivosti.

V tomto vzťahu je asi najdôležitejšie sa naučiť dobre rozlišovať a analyzovať. Nechať si čas, trebárs aj niekde v prírode osamote, aby ste si dali myšlienky do poriadku. Meditovať, pracovať na sebe. Pretože nech už sú tie energie akokoľvek náročné, predsa len majú svoju pozitívnu stránku. A tou je naozaj pocit, že svet patrí všetkým, nežnosť, citlivosť, záujem o duchovno, láska k zvieratám, všetkému slabšiemu.

Medzi úskalia patrí taká ta zmätenosť ako keď ryba pláva a nevie kde. Len skrátka ide a preto je možné, že poniektorí siahnu či už z dezorientovanosti alebo nadšenia po niečom čo má viac grádov ako voda z vodovodu. Pozor na trináste komnaty a izolovanosť, na to, aby partner neskončil v nemocnici, lebo z nežnej rybky sa odrazu vykľul žralok.

Dôležité je naučiť sa držať opraty vzťahu. Obaja! Aby tie kone, ktoré sú zapriahnuté, nešli jeden vľavo a druhý vpravo. Inými slovami, ak sa naučíte vo vzťahu používať citlivosť, pochopenie ale súčasne aj zdravú dávku vnútornej sily, charizmu, dokážete to ukočírovať k spokojnosti a tak krásnej nežnej energii, ktorú nenájdete nikde inde než práve v sedmičke. Mimochodom, v tomto vzťahu bude asi najviac zaujímavých poloprávd. Pamätajte na to a zabávajte sa. Lebo sedmička je istým spôsobom vzťah, kde sa naučíte dobre hrať, vynachádzať a napriek tomu mať na svet pohľad zafarbený ružovou...

Osmičke vládne Saturn. Je to pán učiteľ a jeho energia je celkom náročná, no ak ju prijmeme a nebojujeme s ňou, veľmi prospešná. Dáva vzťahu istú formu, noblesu, hranice, ctižiadostivosť. Vďaka osudovej osmičke je vzťah viac menej založený na získavaní spoločného majetku, financií, budovaní kariéry, učí vážnosti, rešpektu. Ono je to ako jazda na kolotoči. Vo vzťahu môžu dominovať práve financie, ich zháňanie ale aj míňanie. Tu akoby ste nemali na výber zlatú strednú cestu. Buď ste na tom dobre alebo úplne na figu. Je to nádherná vibrácia k vzájomnému duchovnému obohacovaniu sa, ale samozrejme aj tomu finančnému. Netvrdím, že v tomto vzťahu sa budete topiť v peniazoch, absolútne nemusíte, ale to, či ich máte alebo nie, akoby bolo ústrednou témou.

"Ako ich získať, kde mi dajú hypotéku, neprídem o prácu, z čoho to budem platiť...."

V tomto vzťahu sa človek najviac naučí o zodpovednosti, prijímaní ťažkých výziev, pretože vie, že za tvrdou prácou nasleduje odmena. Finančné problémy partnerov buď totálne rozoštvú alebo utužia. A vtedy príde tá odmena - pochopenie, že nech sa udeje čokoľvek, máte sa o koho oprieť a že ten váš partner je pre vás hviezdou rovnako ako ste hviezdou pre neho aj vy. Vzťah je založený racionálne, má v sebe tú správnu dávku aristokratickej nadradenosti. Osmička mu môže z času na čas prepožičať celkom peknú dávku vášne, ohňa a tak trocha aj vojenskej disciplíny a adrenalínu. Inokedy to bude ako v zime. Pekné ale studené.

Obrovským úskalím alebo problémom v osmičkovom vzťahu je odcudzenosť a spoločný život z nejakého hmotného dôvodu. "Lebo deti potrebujú otca, lebo bez jeho či jej peňazí nebudem vedieť aspoň trocha dôstojne žiť." Môže ísť o situáciu, kedy dvaja ľudia živú v jednej domácnosti ale akoby išlo o spolubývajúceho na priváte. Navarené, opraté ale inak vypnuté kúrenie, každý v inej izbe. Alebo naopak, láska ako trám, oheň, vášeň, no práca jedného z partnerov je niekde až hen za siedmymi horami a dolami...

Riešenie je ukryté v každom jednom partnerovi. Osmička je o sile, vnútornom skrotení divého zvieraťa. Ak ho vypustíme ale neovládame, narobí obrovské škody. Ak ho však dokážeme prijať, pochopiť, nehanbiť sa za to, že v každom z nás a teda aj v našom vzťahu je nejaký druh silného zvieraťa, sme na dobrej ceste. Pretože práve pri tomto spojení dvoch čísel je najväčšou odmenou možnosť skutočne si siahnuť tam hore na hviezdnu oblohu a dokonca sa jednou hviezdou aj stať. Nuž, či už vo vás alebo medzi vami vládne slon, tiger, lev alebo len žaba, prijmite to. Prijmite seba a prijmite partnera. Všetko má svoj zmysel.

P.S. Osmička vám do vzťahu prepožičia aj celkom peknu dávku "revu". Možno to občas bude vyzerať ako pri krotení divokého zvieraťa, ale následne udobrovanie tú námahu odškodní. Len pozor na to, aby ste pri tom reve jedného či druhého, prinajhoršom oboch nezabudli, že steny sú dnes veľmi tenké.

Deviatke vládne Mars. Bojovník, ktorý sa ničoho nezľakne. Energia tohto spojenia je postavená na istej dávke bojovnosti, presadzovania sa a dosiahnutia cieľa. Vo vzťahu sú ambície, ideály, vďaka tejto húževnatosti sa dá vybudovať krásny vzťah. Deviatka je číslo ukončenia a možno práve to pomáha k tomu, aby ste pochopili, že sa dokážete vhodne doplňovať, napĺňať až po okraj pochopením, toleranciou - za predpokladu, že zakopete vojnovú sekeru a bojové pole necháte niekomu inému.

Chce to teda dáku odvahy (čo Mars poskytne, druhá vec je, či to využijete) na to aby ste prekonávali prekážky, zákopy, pocit, že toto už nedáte, že všetko má svoj koniec. Pretože ukončovanie znamená zbaviť sa vecí, ktoré nepotrebujete a ktoré viac škodia než prospievajú. Urobte si preto inventúru, čo už doslúžilo a k čomu máte len sentimentálny vzťah - či nereálne požiadavky.

Mali by ste sa naučiť vzájomnej dôvere, trpezlivosti a vlastnej sebadisciplíne. Lebo generálom nemôžeme byť všetci. V tomto vzťahu je možnosť dosiahnuť úspechy, vzájomnú podporu, cítiť sa ako kráľ, ktorý ukončil svoju cestu za korunováciou a konečne má v rukách žezlo moci, vládnutia ale aj láskavosti a pochopenia. A kto by nechcel byť milovaným panovníkom? Aj keď Mars nerád sedí na zadku doma, radšej je na koni, predsa len, jazda môže byť tak spanilá a zidealizovaná ako aj divoká a nespútaná. Pri vnútornom konflikte, ktorý z času na čas budete pociťovať, na deviatke dokážete postaviť vzťah plný zaujímavých zvratov, zážitkov ale aj oslobodenia sa od toho, čo vás ťažilo. Ak sa teda nerozhodne ísť na to opačne a pre istotu si ešte viac naložiť.

Paradoxne táto vibrácia prináša aj múdrosť, že v prvom rade treba začať od seba a až potom požadovať zmeny po partnerovi. Možno občas pocítite túžbu "zdrhnúť" niekam do samoty a je to v poriadku. Adrenalín bojovníkov je síce úžasný, ale oddych a utriedenie si svojho vnútra vyrovnáva a dáva do harmónie energiu cválajúceho princa na bielom koni, ktorý beží zachraňovať už dávno zachránenú princeznú. Istým spôsobom dokážu byť pre seba partneri svetlom na ceste životom a preto si to svetlo ochraňujte a nenechajte ho udusiť vojnovým pokrikom.

Jedenástka je majstrovské číslo. Má v sebe energie, ktoré nie sú práve jednoduché ale dokážu svojmu majiteľovi priniesť úspech ak vie ako pracovať s intuíciou. V opačnom prípade je to menší duševný masaker.

Ako sa prejaví 11 vo vzťahu? Ono je to ťažko presne pomenovať, ale skúsim.

Vibrácia tohto čísla môže spôsobovať, že vo vzťahu budete musieť častejšie zatínať päste, je to akoby sa stretli dve silné energie a ani jedna nechce ustúpiť. Môžete to brať ako dvoch absolútne odlišných (a pritom tak rovnakých) ľudí, ktorí nevidia, že cesta vedie cez intuíciu, vzájomnú pomoc, citlivosť. Vnútorný konflikt, pocit osamotenosti, nepochopenia, oddelenia. Ako dve samostatné jednotky, každá na svojom dôležitom mieste a neochotná uveriť, že tá druhá je rovnako dôležitá ako ona samotná.

Toto spojenie v sebe skrýva potenciál na úspešný vzťah, ale určite to nebude jednoduché spojenie. Tu asi najviac záleží na tom, a akými číslami do tejto vibrácie vstúpili partneri. Osobne si myslím, že aj ich osobná ročná vibrácia bude zohrávať dôležitú úlohu. Ak sa partneri naučia skutočne brať ako rovnocenní a nebudú sa hrať na to, kto z nich je väčší kráľ, keď dokážu ísť cestou srdca, myslím, že vo vzťahu môže nastať krásne prebudenie, pocit, že spoločne dokážu veľa, môžu dosiahnuť úspechy, zabezpečenie, lásku a porozumenie.

Ak však na seba nechajú pôsobiť tú "horšiu" stránku 11, potom to bude skutočne asi jeden z najťažších vzťahov. Nie vždy ho musia dvaja ľudia ustáť, môžu medzi sebou riešiť kadejaké "duševné bahná", výčitky, osočovanie... Možno niekto potrebuje presne takýto vzťah, kde sa ocitne v blate a na kolenách, je tam v rámci karmy dostatok učenia. Zas a znova, záleží len a len na dvoch ľuďoch, či vibráciu využijú v tom pozitívnom alebo negatívnom smere.

Čísla ešte nikomu vzťah nepokazili, ale slová a skutky partnerov určite áno.