Moje portfólio

Môj život nie je jednoduchý, ale je nádherný. Vďaka rôznym "náhodám" ktoré neexistujú, ako aj načúvaniu vnútornej pravdy, ktorá nie je vždy jasne počuteľná, som sa naučila mnoho o svete, o sebe, o tom ako fungujem a prečo je to tak. Vďaka úžasným veciam ktoré som študovala, študujem a celý svoj život študovať aj naďalej budem, viem ponúknuť syntézu všetkého, čo u mňa nájdete.
Možno je toho veľa, možno málo, vždy to záleží od toho ako to vnímate vy samotní. Pre mňa je to tak akurát. Pretože si z toho množstva môžem vyberať, určovať a skladať  informácie dokopy tak, aby to bolo prínosné.

V tejto časti nájdete to s čím pracujem, aby som vám mohla ukázať iný uhol pohľadu na vás samotných. Je to krátke zhrnutie obsahu mojej stránky. 
Prístup k nemu je možný len pre registrovaných užívateľov. 
Registrácia je zdarma a zaberie naozaj len malú chvíľu.
Zaregistrujte sa a staňte sa tak členmi komunity, ktorá hľadá inšpiráciu k tomu, ako si vedome tvoriť vlastnú realitu. 

Momentálne registrácia nie je funkčná. Poprosím o trpezlivosť, stránka je vo výstavbe. Makáme ako včeličky... :-) 

Anjeli

Celkom pekný súhrn článkov k anjelskej téme. S anjelmi som kedysi začínala, tak to považujem za anjelodenník. Okrem toho tu nájdete test na pozemských anjelov, anjelské čísla a anjelské farby. 

Numerológia - karmalógia

Zaujímavosti o číslach. Bonusom je videoblog o kolese čísel. 

Kvantovanie

Články o tom ako kvantovať, o mojich skúsenostiach, poznatkoch a radách. Čo to kvantovanie je a tak podobne. 

Human design

Ak chcete spoznať samých seba, human design je Ferrari a Mercedes dokopy. Zaujímavé pohľady na to, čo všetko sa o sebe môžete dozvedieť. 

Čakry

Informácie k čakrách - tak, ako som ich kedysi dala dokopy. Bonusom sú  mnou vytvorené čakrové mandaly, ktoré je možné použiť na meditáciu alebo terapeutické samoliečenie. 

Mantry

Výber mantier, ktoré mám vyskúšené a sú z môjho uhlu pohľadu nádhernými skladbami. K niektorým som pripravila aj preklad - laický ale predsa. 

Karty

Občasné články ku kartám. Ako ich kupovať, ako s nimi pracovať, galéria mojich kariet a popis tarotovej veľkej arkány. 

Na stránke nájdete ešte omnoho viac.... Stránka je takpovediac stále vo vývoji, pretože články pribúdajú podľa toho, ako sa vyvíjam ja a ako cítim, že je potrebné ju tvoriť . Niekedy rýchlejšie, inokedy pomalšie, ale predsa. Verím, že vás tu osloví aspoň jedna jediná veta, ktorá sa k vám dostať má.Pretože náhody neexistujú a anjelské pierko vždy pristane tam, kde má. 
Teším sa na vás... 

Film je možné si stuahnuť tuto.......