Access Bars

Access Bars patrí k technikám, ktoré si vyžadujú osobný kontakt. Nie je možné ju vykonávať na diaľku, ak chceme dosiahnuť čo najlepšie účinky. 

Adresa kde ma nájdete: 
Sov. hrdinov 200, 089 01 Svidník

Na sedenie je potrebné sa vopred objednať.
Môžete to učiniť dvoma spôsobmi:
1. vyplnením objednávkového formulára, kedy vám na vami uvedený email odošlem najbližší voľný termín,
2. telefonicky na telefónne číslo: +421 907 928 595. Ak by som nedvíhala, pravdepodobne mám inú prácu, skúste zavolať neskôr. 

Platobné údaje

  • Platbu môžete vykonať buď prevodom na účet: 
  • IBAN: SK818360 5207 0042 0637 6941 
    Do poznámky pre prijímateľa uveďte "Vaše meno" + text v znení "AB"
  • Alebo uhradíte priamo na mieste, kde vám bude vystavený príjmový doklad. 

Dôležité informácie

Termíny na Access Bars sa vopred objednávajú

Ak si vyberiete spôsob platby cez účet - je potrebné platbu  naplánovať tak, aby dva dni pred záväzným termínom bola pripísaná na účte. 

V opačnom prípade (nepripísanie platby podľa pokynov vyššie) bude vyžadovaná platba v hotovosti. V zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so spracovaním osobných údajov a to v rozsahu meno a priezvisko, dátum narodenia, adresa bydliska, email a telefónne číslo pre účely poskytovaných služieb ako sú konzultácie, rozbory a semináre. Zároveň sa stávam odberateľom newslettra zasielaného na mnou uvedený email. Tento súhlas so zasielaním noviniek môžem vždy odhlásiť prostredníctvom odhlasovacieho linku uvedeného v každom ponukovom maily.

 Čestne vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú pravdivé a ich poskytnutie je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia, čo potvrdzujem vyplnením objednávkového formulára. Jeho vyplnenie je považované za oprávnený súhlas so spracovaním osobných údajov. Rovnako zaslaním formulára potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s obchodnými podmienkami. 

Tieto skutočnosti potvrdzujem zaškrtnutím príslušných bodov v objednávke. 


Objednávka Access Bars

UPOZORNENIE:
V prípade neudelenia súhlasu a potvrdenia oboznámenia sa s obchodnými podmienkami nie je možné poskytnúť žiadnu zo služieb. 
Telefonický kontakt je dôležitý z dôvodu, že občas vyplníte zle svoju emailovú adresu a potom sa s vami neviem nijako skontaktovať. Na žiadne iné účely ako vzájomné upresnenie detailov vašej objednávky vaše telefónne číslo nebude použité!