Mne osobne pomáha, keď si karty viem pozrieť ešte predtým, než si ich kúpim. Viem, lepšie je ich mať v rukách, ale keď to nejde, tak to nejde. Nie vždy vám v obchode balíček kariet rozbalia. Zvyčajne nie. 

V tejto časti nájdete videa, kde predstavujem karty ktoré vlastním. Je to len ukážka, nedávam všetky karty, ale na predstavu to hádam bude stačiť. V prípade, že by ste chceli, aby som natočila video aj na nejaké iné karty, ktoré vlastním, stačí napísať a v prípade dostatočného záujmu pripravím k danej sade video. Alebo prezentáciu kariet .... Uvidíme. 

Karty posvätnej sily - Anna Stark

Ukážka 19 kariet z nádhernej sady 36 - tich kariet posvätnej sily. Sú naozaj silné, krásne a nanajvýš úprimné. 


Tieto karty, citujem: "...vám prostredníctvom totemových zvierat, mýtických a duchovných bytostí, posvätných symbolov a mandál prinesú liečivú energiu a otvoria vaše srdce novému porozumeniu, možnostiam a múdrosti. Pomôžu vám nájsť cestu vášho ducha."

Samoliečenie - vykladacie karty Inna Segal

Inna Segal je medzinárodne uznávanou profesionálnou liečiteľkou, spisovateľkou a televíznou moderátorkou. Jej karty sú pre mňa požehnaním. 


Sada 36 - tich vykladacích kariet samoliečenia je vskutku úchvatná a ja vám prinášam na ukážku 19 kariet. Devätnástka sa mi páči, zrejme preto, lebo je symbolom úžasnej energie a rovnako je to deň môjho narodenia. 


Citát z obalu knihy: "Tento balíček kariet je fyzický, emocionálny a živý, textovo aj vizuálne, popisuje tak svetlé, tak temnejšie stránky života. Tieto karty sprístupňujú vyššie stavy vedomia, náročné emócie, myšlienkové vzory a energie, ktoré ľudia potrebujú premeniť."