Interaktívna meditácia Hooponopono

Moji milí tvorcovia vlastnej reality.

Už dlhší čas som v sebe nosila myšlienku na vytvorenie meditácie Hooponopono. Síce už jednu nahrávku mám, volá sa

Kvantové hooponopono

 Je nádherná, účinná, ale ako čas plynul, aj vo mne dozrievalo rozhodnutie, že k "Hoopononku" sa potrebujem ešte raz vrátiť. Na dlhšie a trocha inak. Náhody neexistujú a keď prišla tá správna chvíľa, narodilo sa nové bábo... 
Je dlhé 43 minút, má meditačný charakter, prelína sa s afirmáciami a obsahuje v sebe binaurálny delta rytmus v kombinácii so solfeggio frekvenciou 396 Hz.
Maznala som sa s ňou celkom dlho, pretože som ju "šperkovala". Ale samotný text, ten sa zo mňa doslova "sypal". Akoby som sa naladila na vesmírnu vlnu a len tvorila a tvorila. Pre mňa je to znamenie, že je to v tom správnom pomere. Bez tlaku... Jednoducho sa text narodil takpovediac sám. 
Verím, že vám prinesie - tak ako aj mne - pomoc, úľavu, radosť a lásku.

" Viem, ľútosť  nepatrí k vyšším vibráciám, no v určitom bode  života je potrebná, pretože prináša uvedomenie si, pokoru a súcit. Ak ju použijeme správne, otvorí nám cestu k slobodnejšiemu a láskavejšiemu prístupu samého k sebe. A to je prvý krok k zmene nielen seba ale aj nášho okolia."

Pavlína Krétová

Ak ste ešte o Hooponopone nepočuli, viac podrobností nájdete tu:

Prečo INTERAKTÍVNA?

Lebo nie je len o pasívnom počúvaní a naciťovaní. Je o tom, aby ste sa do celého procesu zapojili aj VY. Niektoré veci budú formou vedenej meditácie, ale po každom odseku Hooponopona si sami prejdete tým, čo potrebujete povedať. Vy sami budete v sebe hľadať odpovede na to, za čo cítite ľútosť, za čo sa potrebujete ospravedlniť a sami si poviete milujem ťa, pretože určite nájdete dôvody, pre ktoré sa milovať oplatí. Hoci na lásku neexistujú dôvody - lásku treba len cítiť - nezaškodí aspoň v tých počiatkoch vedieť za čo. No a na záver si za všetko poďakujete. Za konkrétne veci - aby ste si ich zvedomili. 

Ukážka

Aby ste nekupovali mačku vo vreci, ponúkam vám cca 5 minútovú ukážku. Vybrala som tú časť, ktorá je zameraná na lásku. Keď už to budete počúvať, tak nech to aspoň má ten láskavý efekt a účinok slov MILUJEM ŤA. 
UPOZORNENIE: počúvajte so slúchadlami!!! Sú tam vložené binaurálne rytmy. 

Informácie

  • Dĺžka meditácie: 43 minút
  • Binaurálne rytmy: delta (stav, kedy spíme ale nič sa nám nesníva)
  • Solfegiio frekvencie: 396 Hz (info nižšie)


Vzhľadom k tomu, že v meditácii sú použité binaurálne rytmy, pri objednaní nahrávky dostanete hneď dve. Jednu originálnu a druhú bez rytmov a frekvencií. To pre prípad, že z nejakého dôvodu vám dané rytmy "nerobia dobre". 
Pri tvorbe a úprave celej meditácie som tento fakt brala do úvahy, predsa len naše mozgy ešte môžu "štrajkovať" a vám nahrávka nemusí byť príjemná. Ale tak nejak vnútorne verím a som na vysoké percento presvedčená, že to zvládnete. Pretože som tam frekvencie "nenarvala silou mocou", naopak, mojou snahou bolo, aby všetko hralo akurát. Chcem byť ale korektná a tak dostanete tú istú nahrávku dvakrát - len jedna bude s a druhá bez rytmov. Dokopy teda 86 minút... Viem, toho istého obsahu, ale predsa len rozdielneho. Lebo...

Solfeggio frekvencie - v tomto prípade 396 Hz majú v meditácii za úlohu:

  • rozpúšťať a odplavovať staré i nové pocity strachu, viny a zármutku,
  • pomáhajú nám spojiť sa s našim podvedomím,
  • rozvoľňujú staré vzorce a potlačené pocity, ktoré nám už k ničomu neslúžia,
  • sú významným podporným prostriedkom pri rozpúšťaní blokov, ktoré nám bránia dosahovať naše ciele.
No a interaktívna meditácia hooponopono - IMH - je presne o tomto. Zbaviť sa toho, čo nám už neslúži a transformovať to na lásku a vďačnosť. Meditácia je presne k tomu, aby bola pomocníkom pri slobodnejšej vedomej tvorbe vašej reality. Lebo každá realita začína v srdci človeka.
Kombinácia DELTA rytmu a 396 Hz frekvencie  spôsobuje, že môžete rýchlejšie pochopiť svoje vnútorné presvedčenia, rýchlejšie môžu prichádzať odpovede, ľahšie prijímate nové afirmácie a transformujete tie staré.