Veci sa nedejú náhodne

Kvantovanie - vedomá tvorba reality má  naozaj svoje čaro ale aj zákonitosti. Keď som prechádzala z domény Anjelské krídla na Kvantovou optikou, chcela som tam mať členskú sekciu. Nevyšlo. Chudák môj IT kamarát. Trápili sme sa s tým skoro trištvrte roka aby sme skonštatovali, že to skrátka nepôjde. Nepáčilo sa mi to, ale nemala som inú možnosť len sa s tým zmieriť. Alebo - nechať to na profesionálov a zaplatiť si "pekné" peniaze za všetky vymoženosti, ktoré by  mi týmto rozhodnutím boli k dispozícii. Túto možnosť som ale v tom čase nechcela. 
A tak sa život dial sám, lebo v konečnom dôsledku aj tak sa dopracujete tam, kam máte. 
Podarilo sa
Viete, niekedy sa veci neudejú, pretože na ne možno ešte nie sme pripravení, možno ešte nie je ten správny čas, možno to chce počkať, kým niekto vymyslí softvér, ktorý bude tým pravým pre vás. Dočkala som sa. Náhodne... (Náhody neexistujú, nezabúdajte, presne takto to malo byť.) Ako správny generátor som jednoducho jedného krásneho dňa zareagovala na ponúknutý priestor a huráááá...
Vznikla Akadémia Kvantovou optikou. 
Prečo Akadémia?

Lebo... To slovo mi v súvislosti s učením, inšpiráciou (a ja som sa doslova nechala inšpirovať) prišlo ako geniálne. Vzhľadom k tomu, že tam chcem združovať všetko čo pripravujem - všetky (no dobre, skoro všetky) produkty, ktoré budú svojim spôsobom (verím) poučné, AKADÉMIA je naozaj priliehavý názov. 
V princípe to ale bude slúžiť ako členská sekcia. Priestor, kde sa môžete bezplatne registrovať, nájdete tam tak platené (časom) produkty (konečne sa pustím do online kurzov, ktoré ste po mne žiadali) ako aj bezplatné veci. Všetko to bude prispôsobené ako keby do kurzov, tak nech vás to nemýli, pretože je to priestor primárne určený práve pre kurzy, ale aspoň je teraz vidieť, že kreativite sa medze nekladú a ako sa čokoľvek dá využiť akýmkoľvek spôsobom. Keď sa chce. 

Tvorme spoločne

Ako si predstavujem členskú sekciu a prečo je fajn tam vstúpiť? 

 
Registrácia je bezplatná
Všetky produkty na jednom mieste
Vytvorenie komunity s ľuďmi, ktorí sa venujú podobným témam ako vy

Čo považujem za super

Webová stránka je perfektná vec, ale v podstate je to skôr informačná tabuľa. YouTube je o niečo viac sociálny, dajú sa tam písať komentáre pod videá. 
ALE...
Nič z toho nemá to, čo bude mať členská sekcia. 
Možno oponujete, ale ešte máme facebook, instagram. Hej, ale...
1. Akosi k tomu nemám vzťah a ono to tak aj vyzerá. 
2. Nepríde mi to až tak celkom prehľadné, súkromné a skutočne komunitné. 
Navyše, Akadémia je moje "bábätko", takže sa mu budem venovať viac ako nejakému FB, s ktorým moja energia skutočne nesúzni, čo mi je celkom ľúto, už len z ohľadu na vás, ale nepomôžem si. Skrátka osvietené sebectvo. 
Chcem tvoriť, budovať a vytvárať tam, kde sa cítim dobre. Verím, že mi v tom pomôžete... Nestojí vás to nič. Len jednu jedinú registráciu. A občas sa (možno) mrknúť, či náhodou niečo nepribudlo... Využiť diskusie a opýtať sa, čo vás zaujíma. Čo vy na to? Budete to tvoriť spolu so mnou? 
Máte v podstate niekoľko možnosti:
1. byť pasívnym čitateľom,
2. byť  konzumentom bez spoluúčasti,
3. byť konzumentom a spolutvorcom s účasťou. 
No, je to na vás, cestu som ukázala, budem ju ďalej budovať a je na vás, ako, kade a s kým už budete kráčať vy samotní. Pozitíva vstupu do členskej sekcie
  • Prístup zadarmo.
  • Prihlasovacie meno a heslo.
  • Prístup k bezplatným ako aj plateným produktom na jednom mieste.
  • Vlastné diskusie tak pre všetkých ako aj pre vybrané skupiny.
  • Prehľadnosť.
  • Určitý obsah, ktorý bude  určený len pre členov.