Prepólovanie čakier

Takto nazvala Trudi Thali podľa môjho názoru čistenie a otváranie čakier. Nakoľko sa mi toto prepólovaie čakier páči a pri „testovaní“ na jednej čakre som aj fyzicky čakru na dlani cítila, myslím, že by sa toto "liečenie" mohlo páčiť aj vám.

Čakry sú pre nás akýmsi prijímačom svetelnej energie od hlavy až ku kostrči. Ak sú v poriadku, cesta svetla meridiánmi je v harmónii a naše telo dostáva dostatok kozmickej svetelnej energie, ktorá je našou životnou silou.

Často však máme čakry v „neporiadku“ vďaka rôznym negatívnym či už fyzickým alebo duševným zážitkom a "vďaka" tomu sa v čakrách rodia bloky alebo to môžeme nazvať „bremenom“, ktoré čakry ťaží a energia neprúdi tak, ako by mala. Môže jej byť nedostatok alebo sa naopak zhromažďuje niekde viac a inde menej.

Podľa Trudi prepólovanie čakier tvorí dôležitý základ ošetrovania s pomocou svetelných dráh. Ako na to? V jednoduchosti je krása a ani tu nejde o nič zložité.

Svetelné víry čakier sú začleňované krúživými pohybmi ruky vo vzdialenosti približne 15 cm od tela v smere hodinových ručičiek.

Takže aby ste si prepólovali čakry, stačí vám na to vaša pravú ruka, ktorou postupne od prvej čakry až po poslednú budete krúžiť nad čakrou v smere hodinových ručičiek. Vzdialenosť ako som písala vyššie, cca 15 cm. Každej čakre by ste sa mali venovať približne 1 – 2 minúty.

Vyskúšajte...

Zdroj: Trudi Thali: Archandělé, meridiány a čakry v praxi. 2006.