Meditácia k podpore imunity zdarma

Čo potrebujete vedieť:

 
Sú v nej vložené binaurálne rytmy a solfeggio frekvencie.
Aby bol zachovaný účinok, vždy ju počúvajte s nasadenými slúchadlami.
Pri počúvaní nemusíte cítiť žiadne zmeny, ale je pravdepodobné, že niečo bude inak. (mravčenie, točenie v hlave, prílev energie alebo naopak ospalosť...)

Delta rytmus - ide o stav kedy spíme ale nič sa nám nesníva. 
528 HZ - tejto frekvencii sa zvykne hovorievať aj frekvencia lásky alebo univerzálny liečiteľ. Mala by v nás prebúdzať energiu lásky a dvíhať naše vedomie. Rovnako prináša do života viac harmónie a pokoja. Mala by prečisťovať auru a nechať z nášho života odplaviť všetko negatívne čo nám prebieha mysľou. Vďaka frekvencii 528 Hz by sme mali byť schopní rozvíjať trpezlivosť, súcit, odvahu, lásku. Pomáha s vyplavovaním endorfínov a tým nám zlepšuje náladu. Pre naše bunky je požehnaním, pretože im dodáva energiu. Rovnako je to tón plný antioxidantov a tak podporuje našu imunitu, omladzovanie a podporuje všetko živé. Uzdravuje naše telo na všetkých úrovniach a navracia DNA do dokonalého stavu. Podporuje transformáciu, hlboké skúsenosti a podporuje prepojenie vedomia s nevedomím. 

Kombinácia delta rytmu a solfeggio frekvencie 528 Hz vedie k tomu, že v nás môže dochádzať k hĺbkovému liečeniu tela, posilneniu imunity, oprave DNA a zlepšenia nálady. 

Vyplnením formuláru dávate súhlas so spracovaním osobných údajov a vyjadrujete prijatie obchodných podmienok tejto stránky.