Meditácie

V dnešnej stresovej dobe asi každý jeden z nás počul o meditovaní. Osobne nie som typ na striktné meditácie vo význame - "to musíš tak a nijako inak". Jednoducho pre mňa je meditácia niečo pri čom dokážem vypnúť, dovoliť, aby som mala otvorenú myseľ a srdce. Aby moja duša oddychovala a "kúpala" sa v príjemnej hudbe a vnímala frekvenciu slov použitých v tej ktorej meditácii. 
Myslím si, netvrdím, že mám pravdu, ale je to moja pravda (ehm), že meditácia pri ktorej si dávate pozor, aby ste správne sedeli, dobre držali telo, mysleli na to, či ste neprekrížili nohy a či máte vyčistenú myseľ - to asi veľmi na meditatívnom stave nepridá. Ale každý potrebujeme niečo iné a preto meditujte tak, ako to VY považujete za SPRÁVNE. 

Pripravila som pre vás meditáciu od Thovta, ktorú som objavila v kartách Thovt - chrám múdrosti. Nieje to teda moje autorské právo, ale vzhľadom k tomu, že Thovt chce pre ľudstvo len to najlepšie, nemyslím si, že by sa na mňa hneval, že som sa rozhodla jeho posolstvo šíriť ďalej. Zadarmo. Pohrala som sa trocha s časom a celá meditácia aj s hudobným podmazom má trvanie 22 minút. Krásne číslo. Dvojky, ktorým vládne Luna (Mesiac) sú v jin energii a tak ako Mesiac ovplyvňuje vodu na Zemi  ovplyvňuje nejakým spôsobom aj naše tekutiny v tele. Meditácia je zameraná na spojenie sa s fyzickým telom, na akýsi proces naštartovania svojpomoci. 22 je majstrovské číslo - ďalší dôvod k tomu, aby to bolo tak. A že to dokopy dáva upracovanú a tvrdohlavú 4? Možno, ale každé číslo má množstvo polôh a aj tá štvorka môže byť využitá tým pozitívnym a správnym spôsobom. Koniec koncov - čo je meditácia? Práca na samom sebe. Viac k tomu nemám čo dodať. Po numerologickej stránke. 
Formulár na meditáciu od Thovta zadarmo nájdete na konci tejto stránky. Výmenou za ňu súhlasíte s odberom občasných noviniek, ktoré môžete kedykoľvek neskôr zrušiť. Nech padne na úrodnú pôdu. 

Thovt

Thovt je známy ako egyptský boh múdrosti, radíme ho k zakladateľovi alebo praotcovi (ako chcete) astrológie, mágie, hermetizmu (stotožňuje sa s Hermom Trismegistom). Traduje sa, že dokázal žiť na našej Zemi (Terra) v hmotnom tele celé stáročia bez toho, aby zostarol. Predpokladá sa, že nepochádza zo Zeme ale navštevoval našu planétu veľmi často, aby medzi ľudí šíril múdrosť, pravdu a lásku. 
V súčasnosti je prezentovaný cez Kerstin Simon, ktorá žije v Berlíne a od detstva má dar jasnozrivosti. Cez 15 rokov prechádzala chanelingami aby bola pripravená k jej životnému poslaniu. Je sprevádzaná Thovtom ako učiteľom aj duchovným sprievodcom a tlmočí jeho posolstvá v knihách ako Thovt - projekt ľudstvo, Thovt - brány Atlandídy a ďalšie. V jej portfóliu sú karty, nahrávky a podobne. 


Keď sa duch otvorí pravde a uši sú pripravené načúvať, počujú slová, ktoré ich naplnia múdrosťou. 
Osobne vlastním karty Thovt - chrám múdrosti a som s nimi nadmieru spokojná. Sú plné úžasných odkazov a v rámci synchronicity mi vždy ukážu na čom práve teraz potrebujem pracovať, uvedomiť si alebo len jednoducho žiť...
Súčasťou týchto kariet sú aj dve meditácie a jednu z nich som sa rozhodla pre vás spracovať.
Verím, že múdrosť a posolstvo Thovta budú pre vás prínosné.
Meditácia je zameraná na prepojenie sa s fyzickým telom.

Upozornenie:

Meditáciu je možné si zo stránky objednať len raz, preto si dobre uschovajte mail, v ktorom bude link na stiahnutie.

Nezabudnite skontrolovať aj spam - pre istotu. 
V prípade, že by zaúradoval technický IT škriatok, ozvite sa mailom a spolu veci vyriešime. 
A aby to bolo v rámci zákona dávania a prijímania - stiahnutím tejto meditácie dávate súhlas na odber noviniek, ktorý vždy môžete neskôr zrušiť v pätičke mailu.